Samoróbki.pl

Forum o wszelkiego rodzaju "samoróbkach"
Dzisiaj jest 16 sie 2017, o 18:19

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Województwo: wybierz
Witam, przymierzam się do zakupu spawarki inwertorowej, małej, takiej żeby 3 razy w roku pospawać coś w garażu czy wkoło domu. Nie ukrywam, że zależy mi na jak najniższej cenie, nie musi posiadać jakichś wygórowanych parametrów, jedynie żeby na 230v działała. Natknąłem się na tą spawarkę w internecie, ma dwa lata gwarancji no i cena- 299zł bardzo kuszą. Co sądzicie ? W filmiku jest pokazane jej wnętrze, nie znam się za bardzo na tym dlatego wolę spytać bardziej doświadczonych osób. Wiadomo, że to nie będzie ta sama jakość co jakaś firmowa spawarka za kilka tysięcy i wiem, że to chińczyk, ale jednak budżet mnie mocno ogranicza. Tutaj link do prezentacji tej spawarki (swoją drogą chyba osoba prezentująca jest jakos powiązana ze sprzedawcą na portalu aukcyjnym, bo w jego warsztacie są same narzędzia dostępne na aukcjach ;) )
https://www.youtube.com/watch?v=f6EaxpEE9JI

Długosz
Awatar użytkownika

Województwo: Podkarpackie
Witam. Ja posiadam spawarka invertorowa firmy kraft&dele i spawarkę transformatorową Karelma. Inwertor posiadam 4 rok i nie mam z nim problemów nigdy mi się nie przegrzał nawet jak spawałem 4 elektrodą.
moim zdaniem nie ma różnicy w firmach tych spawarek bo to wszystko robione na jeden pazur i w zależności jak trafisz i jak będziesz o nią dbał tak długo będzie ci służyła. Pozdrawiam

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00